Kim jesteśmy?
Reventon!

Reventon to szybko rozwijająca się marka, która od 2015 roku ciężko pracuje na swój sukces. Dzięki profesjonalnemu podejściu do potrzeb klientów, w błyskawicznym tempie trwale zaznacza swoją obecność na kolejnych światowych rynkach.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Polsce, co nie przeszkadza nam z powodzeniem eksportować naszych urządzeń na cały świat. Wszystko to dzięki doświadczeniu, sprawnej komunikacji oraz pracy wielu osób, by nasze produkty dotarły na czas wszędzie tam gdzie są potrzebne.

Siłą naszej marki są ludzie, ponieważ to oni każdego dnia pracują nad jej rozwojem. Każdy członek naszego zespołu dobrze wie, że jego praca ma znaczenie i to od niego zależy powodzenie codziennej misji jaką jest dostarczenie najwyższej jakości produktu do klienta końcowego.

Zainteresowanie naszymi produktami pozwoliło nam zaistnieć na ponad 30 światowych rynkach. W związku z tym nasi klienci informują nas o zróżnicowanych funkcjonalnościach jakich oczekują. Jest to dla nas bodźcem do rozwijania oraz udoskonalania kolejnych urządzeń nad którymi pracujemy.

Każdy z naszych produktów ma swój początek w naszym dziale projektowym. To tutaj nasi inżynierowie pracują nad stworzeniem produktu, który spełni oczekiwania naszych klientów. Ich doświadczenie oraz dbałość o rozwój produktu sprawia, że nie zatrzymują się ani na chwilę w dążeniu do doskonałości swoich poszukiwań nad kolejnymi rozwiązaniami, które zyskują uznanie u naszych partnerów oraz klientów końcowych.

Wygląd naszych produktów to zasługa współpracujących z nami projektantów. Dbają o to aby nasze urządzenia swoim wyglądem mogły zadowolić nawet największych estetów. Wiedzą przecież, że najlepszym testerem jakości jest wymagający klient. To właśnie dzięki dialogowi z klientami potrafimy z powodzeniem stworzyć urządzenia na tyle oryginalne by zachwycały i na tyle użytkowe by wpasowały się w każde wnętrze.