Black Week czas START!

Ciesz się niesamowitymi okazjami podczas naszej wyjątkowej promocji Black Week, trwającej od 17.11.2023 do 27.11.2023. To niepowtarzalna okazja, aby zakupić najnowsze klimatyzatory VESPER oraz nagrzewnice HC w zestawie w promocyjnych cenach.

Oferta Black Week:

  1. Klimatyzatory VESPER: Odkryj komfort w swoim domu dzięki klimatyzatorom VESPER. W czasie trwania promocji oferujemy atrakcyjne rabaty aż do 55% ceny na wszystkie modele klimatyzatorów.
  2. Promocja na nagrzewnice: Kupując nagrzewnicę serii HC (HC20, HC30, HC35, HC45), otrzymasz regulator HC3S w cenie 1 PLN! To nie tylko oszczędność, ale także szansa na pełną kontrolę nad temperaturą w Twoim otoczeniu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z naszej Black Week promocji, odwiedź naszą stronę internetową w okresie od 17.11.2023 do 27.11.2023, a następnie napisz bezpośrednio na adres k.szymanek@reventongroup.eu aby złożyć zamówienie.

Regulamin promocji:

Szczegółowe informacje dotyczące warunków promocji Black Week znajdziesz w regulaminie, ( tutaj -> https://reventongroup.eu/regulamin-promocji/)

Black Week to czas niepowtarzalnych promocji, chcemy więc abyś i Ty mógł w pełni go wykorzystać!

Jakich produktów dotyczy promocja?

Klimatyzator VESPER

Regulator HC3S