Współpraca B2B

3 kroki do współpracy B2B

1Krok 1: Powiedz nam, czego potrzebujesz
Wypełnij formularz współpracy B2B i opisz, jakich urządzeń szukasz. Jeśli już masz gotową specyfikację, załącz ją. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na specyfikację produktu, którego nie ma w naszej standardowej ofercie.
2Krok 2: Przedstawimy Ci ofertę
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, i przedstawimy propozycje, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji.
3Krok 3: Zrealizujemy zamówienie B2B dla Twojej firmy
Priorytetowo zrealizujemy Twoje zamówienie i dostarczymy je na czas. Od początku możesz liczyć na wsparcie Twojego osobistego doradcy, który pomoże Ci w doborze sprzętu, załatwieniu formalności i wraz z dedykowanym doradcą z działu technicznego udzieli porad technicznych.
9 lat

na rynkach globalnych

40+

obsługiwanych rynków na świecie

300+

partnerów biznesowych

5000+

obsłużonych zamówień rocznie

Skontaktuj się z nami

Chcesz rozpocząć z nami współpracę B2B? Masz dodatkowe pytania?

Wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy podjąć decyzję o współpracy B2B z ReventonGroup.

Wypełnij poniższe pola:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda na wykorzystanie danych w celach marketingowych
Zgodę można wycofać w każdym momencie przez kontakt z opiekunem klienta lub Administratorem.
=

Zostań naszym Partnerem Biznesowym

Wierzymy, że w biznesie kluczowe jest tworzenie korzystnych relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu, współpracy i zaufaniu. Dlatego dążymy do budowania solidnych partnerstw, gdzie sukces każdej strony jest równie istotny. Odkryj, dlaczego warto być partnerem ReventonGroup.

1
Bogata oferta produktów HVAC
Nasza oferta obejmuje ponad 50 produktów z różnych kategorii branży HVAC. W naszym portfolio znajdziesz zarówno uznane produkty, które są liderami w swoich kategoriach, jak i obiecujące nowości, które mają duży potencjał na rynku.
2
Platforma B2B
Jako partner handlowy zyskujesz dostęp do naszej dedykowanej platformy B2B, która ułatwia szybkie i efektywne składanie zamówień. Znajdziesz tam pełne informacje o produktach, ich dostępność i aktualne ceny z Twoim rabatem.
4
Dogodne terminy płatności
Wspieramy rozwój naszych partnerów, oferując elastyczne terminy płatności dostosowane do indywidualnych potrzeb i skali współpracy.
3
Korzystne warunki handlowe
Oferujemy atrakcyjne rabaty hurtowe, dostosowane do realnych cen rynkowych. Nasza oferta jest regularnie aktualizowana, dbamy o utrzymanie korzystnych marż dla naszych partnerów.
5
Szybka realizacja zamówień
Dzięki własnemu magazynowi, stanom magazynowym i wysokim standardom logistycznym zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień. 98% zamówień jest wysyłanych tego samego dnia roboczego lub dnia następnego.
6
Wsparcie marketingowe
Oprócz wsparcia handlowego i technicznego, oferujemy naszym partnerom dodatkowe działania marketingowe dla poszerzania świadomości marki i produktów na poszczególnych rynkach europejskich i nie tylko.
7
Budowanie partnerskich relacji
Zapewniamy kompleksowe wsparcie przed i po sprzedażowe, dbając o efektywną komunikację. Uważamy, że silne relacje są kluczem do długotrwałej współpracy.
8
Profesjonalne podejście
Nasi handlowcy to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy dbają o atrakcyjność oferty, uwzględniając potrzeby rynku i dostępne stany magazynowe. Zawsze staramy się indywidualnie podejść do Twoich potrzeb i na nie odpowiedzieć.