REVENTON GROUP Sp. z o.o.

Kim jesteśmy?
Co robimy?

Reventon to szybko rozwijająca się marka, która od 2015 roku ciężko pracuje na swój sukces. Dzięki profesjonalnemu podejściu do potrzeb klientów, w błyskawicznym tempie trwale zaznacza swoją obecność na kolejnych światowych rynkach.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Polsce, w Europie, co ułatwia nam z powodzeniem eksportować nasze urządzenia na cały świat. Wszystko to dzięki doświadczeniu, sprawnej komunikacji oraz pracy wielu osób, by nasze produkty z branży HVAC dotarły na czas wszędzie tam gdzie są potrzebne.

 

Jesteśmy obecni na ponad 40 rynkach na świecie

Wizja rozwoju naszej firmy obejmuje konsekwentne inwestowanie w badania i rozwój, aby być pionierem w dziedzinie nowoczesnych technologii. Planujemy dalej poszerzać naszą globalną obecność, nawiązywać partnerskie relacje z liderami branżowymi oraz dostarczać produkty i usługi, które przyczynią się do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie.

LUDZIE

Siłą naszej marki są ludzie, ponieważ to oni każdego dnia pracują nad jej rozwojem. Każdy członek naszego zespołu dobrze wie, że jego praca ma znaczenie i to od niego zależy powodzenie codziennej misji jaką jest dostarczenie najwyższej jakości produktu do klienta końcowego.

ROZWÓJ

Zainteresowanie naszymi produktami pozwoliło nam zaistnieć na ponad 40 światowych rynkach. W związku z tym nasi klienci informują nas o zróżnicowanych funkcjonalnościach jakich oczekują. Jest to dla nas bodźcem do rozwijania oraz udoskonalania kolejnych urządzeń nad którymi pracujemy.

TECHNOLOGIA

Każdy z naszych produktów ma swój początek w naszym dziale projektowym. To tutaj nasi inżynierowie pracują nad stworzeniem produktu, który spełni oczekiwania naszych klientów. Ich doświadczenie oraz dbałość o rozwój produktu sprawia, że nie zatrzymują się ani na chwilę w dążeniu do doskonałości swoich poszukiwań nad kolejnymi rozwiązaniami, które zyskują uznanie u naszych partnerów oraz klientów końcowych.

DESIGN

Wygląd naszych produktów to zasługa współpracujących z nami projektantów. Dbają o to aby nasze urządzenia swoim wyglądem mogły zadowolić nawet największych estetów. Wiedzą przecież, że najlepszym testerem jakości jest wymagający klient. To właśnie dzięki dialogowi z klientami potrafimy z powodzeniem stworzyć urządzenia na tyle oryginalne by zachwycały i na tyle użytkowe by wpasowały się w każde wnętrze.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

  • Indywidualne i elastyczne podejście do Klienta.
  • Stała dostępność asortymentu we własnych magazynach w Polsce.
  • Szybka realizacja zamówień na całym świecie.
  • Nowoczesne, wydajne i niezawodne produkty.
  • Przejrzysta dokumentacja techniczna.
  • Profesjonalny dział techniczny, który stale służy pomocą.

Dlaczego REVENTON?

Reventon Group to renomowany polski producent branży HVAC (Ogrzewanie, Wentylacja i Klimatyzacja),  Wyróżnia nas:
Innowacyjne podejście do projektowania, produkcji i dostarczania systemów HVAC, które zapewniają wysoką wydajność energetyczną urządzeń oraz komfort użytkownikom. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i rozwiązań, produkty Reventon Group spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalna obsługa klienta oraz terminowa realizacja zamówień, sprawia, że firma cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród swoich partnerów biznesowych na całym świecie.